Британка, що завагітніла в 12 років певна, що вчинила розумно

— 11 липня 2012, 10:15

"Народити дітей замолоду – найрозумніша річ, яку я колись робила", - зізналася Емі в інтерв’ю журналові Closer.

Про це пише Тhe Daily Mail.

У той час, коли її ровесниці пораються з пелюшками, Кроухьорст уже має час на те, щоб погуляти, поки з дітьми лишиться її мама.

"Коли я бачу дівчат, з якими ходила до школи, які тепер народжують дітей, я така рада, що вже далека від цього. Вона сидітимуть удома і не спатимуть ночами наступні 10 років. До того ж, вони гладкі, а я – 6-го розміру!", - тішиться Емі.

Дівчина завагітніла в 12 від 15-річного хлопця, якого заледве знала, а в 13 народила синочка Алфі. Емі шкодує, що тоді покинула школу, але певна – все можна надолужити.

У 16 вона виїхала з батьківської оселі, де мешкало ще восьмеро її братів та сестер, та перебралася до муніципального будинку. У цьому ж році вона стала мамою вдруге, народивши донечку Дестіні від того ж таки парубка, з яким зійшлася на якийсь час.

У 2009-му молода мама попалася з марихуаною, а в 2010-му її виселили з муніципального житла за "шалені вечірки з наркотиками". Відповідаючи перед судом, Емі виправдовувалася, що травичка рятувала її від стресу батьківства та помагала забути про повсякденні клопоти.

Тепер усе це позаду, запевняє Емі, і їхнє з дітками життя увійшло в правильну колію. Малим зараз 9 та 7 рочків, сім’я мешкає в просторій муніципальній оселі. Кроухьорст пішла до коледжу та сподівається працювати в галузі охорони здоров’я.

Емі каже, що свою дочку не заохочуватиме до раннього материнства, але й не буде проти, якщо та народить у 12, а сама вона тоді стане бабцею в 27 – і це буде весело.

Дівчина упевнена, що бути гарною мамою їй допомагає те, що вона молода й має багато енергії, і добре розуміє своїх дітей, бо між ними невелика різниця в віці.

Реклама:

Головне сьогодні