Табачник задоволений електронною системою вступу до вузів

— 11 липня 2012, 15:43

Про це журналістам заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, повідомляють "Українські новини".

"Я прекрасно оцінюю роботу електронної системи, зараз уже подано близько 100 тис. заяв тільки в електронній формі з півмільйона всього наданих документів", - сказав він.

Табачник зазначив, що будь-яка система може давати збій, і коли в перший день прийому документів одночасно багато абітурієнтів скористалися електронною формою подання заяв, були проблеми з її роботою.

[L]Однак ці проблеми усунули, і система нормально функціонує.

Міністр порадив абітурієнтам у разі неможливості зайти на свою сторінку в електронній системі пробувати ще раз і просто перезавантажувати сайт.

Табачник повідомив, що зараз найбільше заяв на вступ подано до Київського національного університету ім. Т. Шевченка - 20 тис., до Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут" - 17 тис. і до Національного авіаційного університету - 16 тис.

Він підкреслив, що система вступу і прийом документів абсолютно прозорий, і будь-яка людина може ознайомитися із власним рейтингом або подивитися результати інших абітурієнтів.

Завдання приймальної комісії полягає тільки в тому, щоб прийняти документи і порахувати кількість балів.

При цьому, зі слів міністра, він уже не знає, як переконати абітурієнтів довіряти електронній системі подання документів і не приводити із собою на подання заяв до університету родичів, створюючи таким чином ажіотаж і стовпотворіння навколо приймальних комісій.

Табачник підкреслив, що до закінчення прийняття документів ще 2 тижні, тому абітурієнтам не варто нервуватися щодо подання своїх заяв.

Раніше громадянська мережа "Опора" рекомендувала абітурієнтам особисто подавати документи на вступ до ВНЗ у зв'язку з неналежною роботою електронної системи подання.

За даними організації, з перших днів кампанії на гарячу лінію почали надходити скарги як від самих вступників, так і від членів приймальних комісій, на роботу системи, а в окремих випадках абітурієнти не змогли подати заяви в електронному вигляді.

"Опора" зазначає, що ВНЗ змушені відмовити абітурієнтам, у яких не зареєстрований повний пакет необхідних документів.

Реклама:

Головне сьогодні