Українка отримала "бронзу" на олімпіаді геніїв у США. Фото

15
17 липня 2012

Зі своєю роботою "Роль природних мінеральних сорбентів в процесах очистки води та в повсякденному використанні" хмельницька школярка здобула бронзу серед майже 700 учасників з Америки та Європи.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Хмельницької міської ради.

Матеріали для досліджень дівчина брала на Ташківському родовищі, яке розміщено в Славутському районі Хмельницької області. В цьому й полягає унікальність роботи – використання наших природних мінералів.

Реклама:

Дівчина розробила на їх основі сорбенти для очищення води, нафтопродуктів та виготовила мило, скраби, пасти. Цю готову продукцію Христина представила на суд міжнародного журі.

 

Право на участь у цьому престижному Міжнародному конкурсі хмельничанка отримала як дипломант ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2012" - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012 (International Science and Engineering Fair).

В планах переможниці доопрацювати та удосконалити свою роботу та відвідати ще один міжнародний конкурс, який буде проходити восени в місті Хьюстон, штат Техас.

 

Христина вже отримала запрошення. Мета – вибороти перше місце та отримати вищу освіту в США.Реклама: