Авторка "Гаррі Поттера" будує своїм дітям неймовірний "дитячий майданчик". Фото

33
25 липня 2012
Ось такі будиночки для гри своїх дітей хоче збудувати авторка Гаррі Поттера

Будиночки такі великі, що письменниці потрібно отримати дозвіл на їхнє будівництво у міській раді Единбургу. З сайту цього органу влади і взяли журналісти комп’ютерний макет будиночків.

Ці дерев’яні вежі з’єднані мотузковим мостиком і дійти до них можна через секретний тунель, захований внизу, пише The Daily Mail.

У кожному дерев’яному будиночку будуть балкони, різьблення і башточки.

Реклама:

Ці будинки Джоан Роулінг хоче звести для своїх дітей – дев’ятирічного Дейвіда та семирічної Макензі.

Обидва будиночки, хоч і схожі, таки будуть відрізнятись один від одного. Так, будиночок Дейвіда буде розміщеним найближче до секретного тунелю, у нього буде спеціальний люк і стовп як у пожежників, по якому можна спуститись у парк

Тим часом будиночок "Кензі" має спіральні сходи і гірку, яка веде до гойдалки.

Як відомо, 46-річна Джоан Роулінг живе у особняку 17 століття разом зі своїм чоловіком Нілом Мюрреєм, їхніми двома дітьми і 18-річною донькою Джесікою від першого шлюбу.

Цей особняк Роулінг купила за 2 мільйони фунтів у 2009 році. Повідомлялось, що вона його полюбила як тільки побачила дві з 31 кімнат, які там є.

Як розповів журналістам один з сусідів Джоан Роулінг, ніхто не проти того, аби вона будувала ці дерев’яні будиночки для своїх дітей: "це її гроші, вона може робити з ними, що захоче".

Реклама:

"Пані Роулінг витратила купу грошей на дерева, які оточують її власність, тож навіть якщо ці дерев’яні будиночки великі, ніхто їх не бачитиме", - додав сусід.Реклама: