Спортсменку вигнали з олімпійської команди через запис у Twitter

— 26 липня 2012, 10:46

У своєму повідомленні спортсменка написала "У Греції стільки вихідців з Африки, що комарі з Західного Нілу матимуть тут домашню їжу", цитує повідомлення Папахрісту The Daily Mail.

Окрім власного зневажливого коментаря на адресу африканських іммігрантів у Греції, який вона опублікувала в понеділок, Папахрісту також " перетвітила" допис Іліаса Касідіаріса. Він є політиком з праворадикальної партії "Золотий світанок" і його допис стосувався критики імміграційної політики прем'єр-міністра Антоніса Самараса.

Дописи спортсменки викликали критику громадськості і політиків, які закликали виключити її зі складу грецьких олімпійців, пише Бі-Бі-Сі.

За словами голови грецького комітету Ісідороса Кувелоса, 23-річна Вула Папахрісту "продемонструвала повну відсутність поваги до основних цінностей Олімпійського руху".

Папахрісту вибачилася за свій мікроблог у "Твітері", назвавши його невдалим жартом.

У повідомленні на своїй сторінці в мережах Facebook і Twitter Папахрісту написала: "Мені дуже прикро і соромно через ту негативну реакцію, яку я викликала, адже в мене не було жодних намірів когось образити чи якось зазіхнути на права людини".

Вона вибачилася перед друзями і колегами з національної олімпійської команди, але додала, що якби вона дійсно не поділяла олімпійських цінностей, то взагалі не брала б участі в спортивних змаганнях.

Олімпійський комітет Греції сказав, що спортсменку "виключили з олімпійської команди за заяви, які суперечать цінностям і ідеалам олімпійського руху".

Усі фото The Daily Mail

Реклама:

Головне сьогодні