В Іспанії більше не буде сієсти

11
27 липня 2012

Влада країни вважає, що "нинішній розпорядок роботи іспанців втратив сенс", тому післяобідній відпочинок потрібно скасувати, пише Euromag.ru.

Піонером став Мадрид, де мерія дозволила магазинам працювати не 72, а 90 годин на тиждень. Влада Мадрида впевнена, що дана міра допоможе активізувати торговельну діяльність у столиці і створить 20500 нових робочих місць. 

Для Іспанії це дуже важливо: наразі в країні найвища кількість безробітних серед всіх держав Євросоюзу. Кожен четвертий іспанець є безробітним, а серед молоді (до 25 років) без роботи сидять приблизно 50% громадян. 

Реклама:

Експерти сходяться на думці, що даний захід допоможе збільшити приплив грошей від туристів. Багато туристів незадоволені, чому всі ресторани і більшість магазинів закриті з 13:00 до 16:00, і чому вечеряти іспанці починають тільки в 21:00. 

Іспанці в плані сієсти дійсно відрізняються від своїх європейських колег, також практикуючих післяобідній відпочинок. Наприклад, через сієсти в Іспанії найдовший робочий день серед всіх європейських країн. 

Але фахівці неодноразово говорили, що такий розклад є вкрай неефективним, це не допомагає оптимізувати час, не економить електроенергію і не дозволяє іспанцям приділяти належну кількість часу сім'ї і вчасно лягати спати.Реклама: