Time: найгірші церемонії відкриття спортивних ігор. Відео

20
27 липня 2012

У такий невеликий антирейтинг потрапили кілька конфузів.

Церемонія відкриття Олімпіади 1988 року у Сеулі (Південна Корея)

В організаторів дійства була хороший задум – випустити в небо над стадіоном голубів. Однак вони не врахували, що в цей час там буде вогонь. У результаті, птахи згорали прямо на очах у всього світу, пише журнал.

Реклама:

Церемонія відкриття зимових олімпійських ігор у Ванкувері 2010 року (Канада)

За задумом, під час цієї церемонії п’ятеро канадських легендарних спортсменів мали запалити полум’я.  Але Катріона Енн Лемей-Доан не могла цього зробити, бо її стовп, який вона мала підпалити разом з іншими чотирма колегами, не піднявся. Як все було – дивіться на відео.

Чемпіонат світу з футболу 1994 у США

Втім, неприємні історії трапляються і під час відкриття інших спортивних змагань. Так, під час церемонії відкриття був запланований виступ співачки Дайани Росс.

Реклама:

Під час свого шоу вона мала підійти до футбольних воріт на відстань кількох метрів і забити гол. Одна вона не влучила у ворота, а ті все одно розпались на дві частини, як би це мало статись у разі забитого пенальті Росс.

Універсіада 1991 року у Великій Британії

На цих міжнародних студентських змаганнях трапилась неприємна історія з першою жінкою-космонавтом з Британії Хелен Шарман, яка незадовго до цього здійснила політ на орбітальну станцію Мир.

Під час церемонії вона впала і факел вилетів з її рук, при цьому полум’я погасло.Реклама: