Міносвіти запевняє, що студентам стипендії виплачують

— 30 липня 2012, 16:18

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти у відповідь на звинувачення "Української асоціації студентського самоврядування".

Як відомо, ця громадська організація заявляла, що вже у липні стипендія студентам є зменшеною на 200 грн, а деяким її взагалі не виплатили.

"Станом на 30 липня 2012 року всім без винятку вищим навчальним закладам, підпорядкованим МОНмолодьспорту, видатки на виплату стипендії та індексації перераховані у повному обсязі відповідно до лімітів бюджетних асигнувань на січень – липень поточного року", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначаєьться, що на сьогодні розмір мінімальної звичайної академічної стипендії студента вищого навчального закладу ІІІ – IV рівнів акредитації становить 530 грн. на місяць.

"Враховуючи, що така стипендія підлягає індексації на 36,7% або на 194,51 грн., студент має отримати 530+194,51=724,51 гривні", - йдеться у повідомленні Міносвіти.

Відомство також вказує, що на сайті "Української асоціації студентського самоврядування" немає конкретної інформації щодо вищих навчальних закладів, студенти яких отримали стипендіальні виплати у зменшеному розмірі або не отримали стипендію взагалі.

Невідомо ні про відомче підпорядкування навчальних закладів, ні про те, з якого бюджету – державного або місцевого – такі заклади фінансуються.

Міносвіти обіцяє розібратись з фактами порушень, якщо громадська організація надасть відомості про них.

Реклама:

Головне сьогодні