Не рознімаючи обіймів, підлітки впали з 7-го поверху

— 31 липня 2012, 10:00

Друзі розповіли, що це був просто нещасний випадок: закохані бавилися та не втримали рівноваги, пише ТСН.

Трагедія сталася у подвір'ї, де жила 16-річна Влада. Хлопець, 17-річний Антон, із яким вона місяць тому почала зустрічатися, щодня приїздив до подруги з іншого кінця міста.

На спільному балконі у під'їзді Влада та Антон відпочивали кожного дня протягом останнього місяця. Цього вечора вони сіли на парапет, спиною на вулицю. Хлопець вирішив пожартувати, обійняв свою подругу та перехилився через балкон, однак не втримався і, не рознімаючи обіймів, закохані полетіли вниз.

Найкраща подруга Влади Ірина, яка разом із ними стояла на балконі, розповіла, що напередодні пара посварилася, і Антон приїхав до подруги, щоб попросити пробачення.

"Вони дві хвилини назад помирилися, і потім сталося це! Я бачу, він просто не справляється з вагою. Вони обіймалися, я бачу, як його обличчя змінюється з посмішки на якийсь жах. Він не розумів просто, що робити, і вони разом впали", - розповіла Ірина.

ВІДЕО ДНЯ

Міліція була на місці пригоди вже за п'ять хвилин, коли Антон ще був живий, а швидку довелося чекати більше півгодини, розповідають свідки. Прокуратура за фактом загибелі Влади та Антона порушила кримінальну справу та перевірятиме, чи це не суїцид.

Реклама:

Головне сьогодні