Студенти під Кабміном вимагають підвищення стипендій

— 1 серпня 2012, 11:38

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Молодь проводить свою акцію під прапорами ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", партій "УДАР" Віталія Кличка, Народного Руху України й "Батьківщина молода".

Деякі з них тримають у руках плакати з написами "Стабільність подолана – руїна досягнута", "Кровосісі", поверніть студентські стипендії" з фотографіями міністра освіти й науки, молоді й спорту Дмитра Табачника, прем'єр-міністра Миколи Азарова й віце-прем'єра – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

Студенти продовжують скандувати: "Поверніть украдене студентам!".

Головний оратор мітингувальників закликає до консолідації студентів на парламентських виборах 28 жовтня цього року, тим самим "показавши своє відношення до такої влади, що обкрадає своїх студентів".

Мітингувальники заявляють, що чиновники напередодні виборів направляють кошти на власну піар-кампанію, при цьому забуваючи про студентів.

Головна вимога активістів – повернути розмір стипендій до рівня, встановленого попередньою владою, до того, як була проведена зміна індексації студентської стипендії. Ще одна вимога – звільнення з поста міністра освіти Табачника.

Сутичок немає, акція проходить мирно. Правопорядок забезпечують близько 15 представників правоохоронних органів.

Реклама:

Головне сьогодні