Дві черкащанки після пластичної операції залишились без вух

20
14 серпня 2012

Операцію робили в державній лікарні, щоправда за приватною домовленістю з лікарем, пише ТСН.

Постраждалі кажуть, що лише хотіли підкоригувати незначні вади за кілька днів до весілля.

Лікар-хірург запевнив – операція нескладна, нетривала, і заправив із кожної по 100 доларів.

"Він нам сказав, що без проблем, це все робиться за 15 - 20 хвилин і підете додому", каже потерпіла пацієнтка Тетяна.

Лікар не завів на дівчат медкарток і не призначив жодного аналізу.

На операцію пішли по черзі. Вже першій пацієнтці стало зле після знеболювального уколу.

Скалічена від рук Настя розповідає: "Доктор ввів укол знеболювальний, і він був дуже пекучим. Він мені сказав, що все нормально, терпи. Коли я сказала, що мені дуже боляче, він мені ввів другий укол, а після цього він щось різав, підшивав, але я вже цього не відчувала".

У подруги, що лягла під ніж другою, історія повторилася. Крики болю та зауваження колег лише роздратували хірурга. Але гірше стало через дві години після операції.

Коли лікар зняв із дівчат бинти – їхні вуха просто відпали. За словами Тетяни, за вухом з’явилася дірка, в яку фактично можна було засунути невеликий кулак. Замість однієї на пацієнток чекали ще 14 операцій.

У лікарні дівчата провели рік. Тепер вільний час проводять у судах. Експертизи та прокуратура вже встановили - фатальними стали знеболювальні уколи.

"В розчин замість лідокаїну і фізроствору потрапила невідома речовина, а саме рідина, якою миють та стерилізують поверхні", - каже Тетяна. 82-річна медсестра, що робила уколи, захворіла, і нині вона прикута до ліжка.

Хірург досі працює в лікарні, але почути від нього, чому сталася трагедія неможливо. Його керівництво від коментарів також відмовилося. Стан здоров'я дівчат погіршується. Окрім косметичних вад, їх постійно мучать головні болі та погіршується слух.powered by lun.ua