Жінка, яка відбула найдовший у США термін ув’язнення, вийшла на волю

263
15 серпня 2012

Її засудили до довічного ув’язнення за вбивство 15-місячної дитини, скоєне 1963. Комісія з дострокових звільнень вирішила, що Сміті достатньо покарана і не становить загрози для суспільства.

Про це повідомляє Radar Online з посиланням на AZCentral.com.

Маленьку дівчинку, яку позбавила життя Сміті, звали Сенді Герберік. Пропрацювавши нянею лише тиждень, Бетті вбила свою підопічну. Потрапивши за ґрати, жінка тричі скоювала втечу.

Реклама:

Сміті каже, переламний момент її життя настав, коли в 1983-му вона отримала лист від матері Сенді. Жінка написала, що пробачає їй.

"Завдяки їй я відчула, що я не чудовисько. Я відчула що, якщо вона змогла мені пробачити те, що я забрала життя її дитини, то і я можу собі пробачити… Це була моя відповідальність – стати кращою людиною, ніж я була", - розповіла колишня ув’язнена.

"Це дивовижно – їхати по дорозі та не бачити ніяких колючих дротів. Мені пощастило, так неймовірно пощастило", - поділилася жінка враженнями від волі.

Залишивши стіни тюрми в штаті Аризона, Бетті поїхала до своєї племінниці, де планує оселитися. Звісно, адаптація до світу, який змінився за півсторіччя, буде непростою, але жінка певна, що впорається.Реклама: