У Криму зіштовхнулись мікроавтобус і вантажівка - 17 постраждалих. Фото. Відео

8
9 серпня 2012

На відстані 11 км від Сімферополя, два автомобілі рухалися в попутному напрямку по трасі "Харків-Сімферополь" та зіткнулися, хто був винуватцем ДТП - на даний час встановлюється, повідомляє у четвер прес-служба МНС. 

У результаті ДТП обидва автомобілі вилетіли з траси в кювет. "Газель" практично розірвало, двигун лежав у 5 метрах від автомобіля, кабіна і кузов сильно деформовані. Мікроавтобус з сильно пошкодженою правою передньою частиною вилетів з автодороги і ліг на лівий бік. 

Реклама:

Через цю аварію 17 осіб були доставлені в медичні установи м. Сімферополя. Серед постраждалих — двоє восьмирічних дітей з м.Кременчук. 

Хлопчик знаходиться в дитячій лікарні з діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, різані рани обличчя. Дівчинка отримала закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, закритий перелом правої ключиці і правої плечової кістки. 

З 13 осіб, доставлених в 6-у міську лікарню, троє знаходяться в реанімації, 1 - в травматології, та 2 - в хірургічному відділенні. На даний час медики проводять обстеження решти 7 постраждалих. 

Проводиться розслідування обставин події, працює слідчо-оперативна бригада.Реклама: