Трагічна історія кохання: дівчина вийшла заміж за коханого, який згасав від раку

— 9 жовтня 2012, 15:13

24-річний учитель Вільям Кент півроку боровся з лімфомою, але недуга виявилася сильнішою. Він побрався зі своєю коханою, лежачи на лікарняному ліжку. Замість промовити "Так" чоловік зміг лише стиснути руку Емми.

3-го жовтня, за 11 днів після весілля Вільяма не стало, пише The Daily Mail.

Страшна недуга вразила нервну систему Вільяма, позбавивши його змоги говорити та кліпати. Батько підніс його руку до книги реєстрації шлюбів, щоб той розписався. На церемонію до Ноттінгемської міської лікарні зібралися близькі та колеги Кента.

"Потиск руки був таким міцним, у мене не виникло й тіні сумніву, що все, чого він бажав, було одружитися", - розповідає Емма.

"Весілля означало абсолютно все, і це було дивовижно, я думаю, воно додало йому сили для того, щоби протриматися ще 11 днів", - каже вона.

Вільям попросив руки Емми ще 3 роки тому в домі її батьків. Не маючи на той час змоги відвезти кохану в якийсь романтичний куточок світу, він заздалегідь прикрасив кімнату гарними фотознімками пляжів.

Наречені вирішили спершу назбирати грошей на власний дім, і побратися в 2014-му.

Їхні мрії обернулися на жахіття, коли в квітні в Вільяма почався кашель та з’явилися болі в руці. Спершу лікарі не могли з’ясувати причини, але потім пролунав страшний діагноз – лімфома. Хлопець пройшов хіміотерапію та інші види лікування цього виду раку, але це не допомогло.

Вільям дедалі слабшав, а згодом йому одібрало мову. Як згадує його мати, хлопець до останнього тримався гідно, не дозволяючи собі нападів люті та зривів. Він жартував, поки міг, утішаючи своїх близьких.

"Це був справді щасливий день, чудова подія. Ви можете собі уявляти весілля в лікарні зовсім не таким, але воно таки було, було дуже красиве", - згадує урочистий день сестра Вільяма.

Фото з сайту The Daily Mail

Реклама:

Головне сьогодні