Тест

Історія мужності та перемог: жінка двічі здолала рак, народила трійню і за кілька місяців скинула 50 кілограмів

Про це пише Huffington Post.

"Я почала набирати вагу в підлітковому віці і, як багато людей, пробувала дієти, але без результату. Нарешті я дійшла до межі, де просто прийняла той факт, що я гладка, і ніщо цього не змінить", - пригадує Фабіана.

Мріючи стати співачкою, дівчина переїхала з Бразилії до Сполучених Штатів. Незабаром її вага подвоїлася і з "просто гладкої" вона перетворилася на "супер-товстуху".

Схаменувшись, Фабіана вирішила взятися за себе. Завдяки спорту та дієті вона позбулася 45 кілограмів, закохалася і вийшла заміж. Ось тут, каже жінка, і розпочалися "американські гірки".

У неї діагностували рак грудей. Змучена хіміотерапією, жінка почала їсти більше й більше. Страшна недуга відступила, але повернулася зайва вага.

За рік потому Фабіана взнала, що чекає на трійню. Під час вагітності вона набрала ще 45 кілограмів.

"На додачу до всього, за тиждень до пологів я виявила нову пухлину в себе в грудях – ще одна причина шукати розради в їжі. Рак повернувся", - розповідає вона.

Щойно малята з’явилися на світ, жінку почали лікувати. Пухлину видалили, Фабіана пройшла курс радіотерапії, змусивши рак знову відступити. Зважившись перед одним із візитів до онколога, вона побачила на вагах "294 фунти" – понад 133 кілограми.

Бразилійка не опустила рук і знову почала війну за струнке тіло. Вона робила різні фізичні вправи та намагалася спалювати більше калорій, ніж споживала.

"Іще я намагалася перехитрувати мій метаболізм, змінюючи кількість приймів їжі. Протягом одного тижня я з’їдала на день 5 маленьких порцій овочів, мигдалю, омлету з білку, курятини та риби, а протягом наступного тижня їла більші порції, але тричі на день", - каже жінка.

"Вага танула, як масло в спекотний літній день", - тішиться вона.

Між тим у житті жінки сталася ще одна щаслива подія – вона здобула винагороду на пісенному конкурсі бразильських артистів у США. Щоби пройтися по червоній доріжці в сукні своєї мрії, Фабіана скинула останні зайві кіло, і нині важить 76.

Фото з сайту The Daily Mail