На 112-ому році життя помер найстарший українець. Фото

14
14 листопада 2012

За словами селищного голови Поморян Петра Жовтанського, якого цитує УІНАН, Лизан народився 12 травня 1900 року на хуторі Загора на Золочівщині. Пережив дві війни, служив у Китаї. 

У повоєнний час працював у колгоспі трактористом. На здоров’я ніколи не скаржився і до лікарів не звертався. Переніс дві операції, які йому зробили вже у поважному віці. У старожила було четверо дітей, 10 онуків, 25 правнуків, 3 праправнуків. 

 

Петро Лизан останні роки жив у доньки у Зборівському районі Тернопільщини. Звідти його і привезли до Поморян поховати на місцевому кладовищі де похована його дружина. 

Реклама:

"На кладовищі зібралося багато людей провести Петра Лизана, його ж тут всі знали і поважали, тут живуть його родичі, були люди із сусідніх сіл і представники від влади", - розповів селищний голова.

У чоловіка було кілька секретів довголіття. Секрет перший - праця, секрет другий - домашні харчі, секрет третій - відсутність шкідливих звичок, а також щира молитва та оптимізм. Детальніше про дідуся читайте тут>>>Реклама: