На 112-ому році життя помер найстарший українець. Фото

6
14 листопада 2012

За словами селищного голови Поморян Петра Жовтанського, якого цитує УІНАН, Лизан народився 12 травня 1900 року на хуторі Загора на Золочівщині. Пережив дві війни, служив у Китаї. 

У повоєнний час працював у колгоспі трактористом. На здоров’я ніколи не скаржився і до лікарів не звертався. Переніс дві операції, які йому зробили вже у поважному віці. У старожила було четверо дітей, 10 онуків, 25 правнуків, 3 праправнуків. 

 

Петро Лизан останні роки жив у доньки у Зборівському районі Тернопільщини. Звідти його і привезли до Поморян поховати на місцевому кладовищі де похована його дружина. 

"На кладовищі зібралося багато людей провести Петра Лизана, його ж тут всі знали і поважали, тут живуть його родичі, були люди із сусідніх сіл і представники від влади", - розповів селищний голова.

У чоловіка було кілька секретів довголіття. Секрет перший - праця, секрет другий - домашні харчі, секрет третій - відсутність шкідливих звичок, а також щира молитва та оптимізм. Детальніше про дідуся читайте тут>>>powered by lun.ua