Аеросвіт знайомитиме пасажирів напередодні рейсу

10
14 листопада 2012

За даними Інтерфаксу, скористатися послугою можна, обравши опцію SeatID у формі онлайн-бронювання. 

Пасажиру буде запропоновано авторизуватися в системі за допомогою акаунтів у мережах Facebook або LinkedIn. Потім він отримає доступ до зображень та іншої інформації профілю в соцмережах пасажирів запитуваного рейсу, що погодилися на ідентифікацію через SeatID.

Послуга SeatID надається на безкоштовній основі для мандрівників, які купують квитки в режимі онлайн на сайті "АероСвіту". SeatID дотримується політики суворої конфіденційності, що дозволяє користувачеві самостійно контролювати ступінь доступу до особистої інформації з профілю в соціальних мережах. Персональні дані, зазначені пасажиром у процесі придбання квитка, не відображаються.

Реклама:

Компанія "АероСвіт" заснована у 1994 році. Обслуговує 80 міжнародних маршрутів до 34 країн, зокрема сім трансконтинентальних безпосадкових повітряних ліній. Оперує флотом у складі 28 повітряних суден виробництва компанії Boeing, включно з вісьмома далекомагістральними Boeing 767 і 20 середньомагістральними Boeing 737. Також використовує літаки перевізників-партнерів Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR-72.Реклама: