У Бордо побудують новий винний центр у вигляді пальця. Фото

5
21 листопада 2012

Розмови про відкриття нового футуристичного винного центру в Бордо тривають з 2009 року, проте з різних причин проект ніяк не міг знайти свою реалізацію.

Нарешті, проектування і будівництво об'єкта було доручено компанії X-Tu із Франції, а також дизайнерському бюро Casson Mann, яке розробить внутрішній інтер'єр приміщень.

Вартість реалізації цього проекту оцінюється в 60 млн. євро. Будівництво центру розпочнеться у квітні 2013-го року, а його відкриття заплановано на 2015 рік. Планується, що новий винний центр буде приймати до 400 тисяч туристів на рік.

Реклама:

Будівля винного центру матиме досить вибагливу форму, що нагадує великий палець, спрямований вгору в небо. Всі приміщення будуть збудовані з екологічно чистих матеріалів - дерева і скла, тобто тих самих матеріалів, які незмінно супроводжують вино в процесі його виробництва, починаючи від бродіння і закінчуючи розливом у пляшки.

Зовні будівля буде покрита фотоелектричними панелями, які будуть виробляти електроенергію з сонячних променів. Близько центру планується зведення нових офісів виноторгових компаній, а також винні бари та ресторани.

За задумом творців цього проекту, новий винний центр в Бордо буде нести в собі глобальний культурний аспект. У ньому будуть розповідати про виноробні культури і про історію розвитку виноробних господарств в регіоні, проводити дегустації, семінари, зустрічі.Реклама: