Із появою смартфонів у батьків діти стали частіше травмуватися – дослідники

8
23 листопада 2012

Експерти винуватять батьків, надто захоплених своїми смартфонами – котрі почали активно підкорювати ринок теж близько 5 років тому.

Доки тата й мами пишуть повідомлення, заходять в інтернет чи перевіряють свою пошту, із дітьми дедалі частіше трапляється біда.

Дорослих дуже відволікають їхні смартфони та BlackBerry, дійшла висновку британська організація National Health Service, пише The Daily Mail.

Реклама:

"Ми усі винні в тому, що відволікаємось на наші телефони. Як суспільство ми маємо почати визначати параметри, коли є доречним їх використовувати, а коли ні", - наголошує голова організації London Early Years Foundation Джейн О’Салліван.

У США цифри по дитячому травматизму за останні 5 років зросли на 12%.

"Малі діти мають природний ризик травмуватися, якщо дорослий за ними не дивиться як належить", - каже професор психології з Університету Алабами, Девід Швебел.

"Якщо дорослий відволікається, звісно, ризик зростає. Ми знаємо, що водії та пішоходи, коли використовують якісь девайси, відволікаються та наражають себе на більший ризик. Легко зрозуміти, що й ті, хто наглядають на дітьми, відволікаються", - говорить він.

Батьки чи няні мають весь час пам’ятати – дзвінки, смс чи порпання в інтернеті в той час, коли вони наглядають за малечею, може призвести до біди, наголошують фахівці.Реклама: