Вуличний кіт, що став героєм бестселеру, готується підкорити світ кіно

— 6 листопада 2012, 10:30

На одній із вулиць лондонського району Ковент-Гарден можна побачити незвичну парочку, оточену юрбою глядачів. Чоловік на ім’я Джеймс Бовен грає на акустичній гітарі, а його друзяка-кіт Боб поблажливо "всміхається".

Інколи Джеймс нахиляється до кота і каже "Агов, Боб, дай п’ять!", і той простягає йому лапу.

Віднедавна Боб – зірка. Він має Twitter із 12 тисячами фолловерів, сторінку на Facebook та власний фан-клуб "Вуличні коти", який надсилає йому фотографії та подарунки. Боб є головним героєм бестселеру та наразі, звісно, за допомогою Джеймса, веде перемовини з голлівудським агентом щодо екранізації його історії.

Про це пише The Daily Mail.

Джеймсова книга, яка розповідає історію 33-річного вуличного музиканта, колишнього наркомана та безпритульного, якому допоміг змінити його життя простий кіт, вже розійшлася 250 тисячами примірників та була перекладена 18 мовами.

"Я всім завдячую Бобові. Разом ми здолали справжній шлях", - каже чоловік.

Ця історія розпочалася понад 5 років тому, коли Джеймс підібрав пораненого кота та відніс його до ветеринарів. Антибіотики для Боба обійшлися йому в 28 фунтів стерлінгів, тоді як на день він тоді заробляв лише 25.

"Це були дійсно останні гроші, які в мене були, але я не думав, що це забагато для того, щоби помогти тому, хто цього потребував. Я завжди любив котів", - пригадує він.

За три тижні, коли кіт оклигав, Джеймс випустив його надвір, але Боб не збирався залишати свого нового друга. Він супроводжував його до місця роботи, навчився видиратися чоловікові на плечі. Поки Джеймс грав та співав, котисько був поряд, згорнувшись на килимку.

У пари з’являлося дедалі більше шанувальників. Відео їхніх "перфомансів" потрапило на YouTube. Одного дня з Бовеном зв’язалася літературний агент, і вже за 6 місяців, якраз на день народження Джеймса, світ побачили його книга.

Нині в планах у видавців представити дитячу версію "Вуличного кота на ім'я Боб", у якій не буде моторошних подробиць із минулого Джеймса, коли він іще вживав героїн.

"Я ніколи не повернуся до наркотиків. Я забагато чого навчився та виріс… Це все завдяки йому. Я вперше відчув, що маю сім’ю", - говорить музикант.

Отримавши перший чек зі свого гонорару, Джеймс сплатив борги, купив ветеринарну страховку для Боба, а собі – квиток до Австралії, де мешкає його мама. Він планує навідатися до неї на Різдво, поки один із його друзів подбає про кота.

"Люди кажуть, що мене міг би зіграти Джонні Депп – але ж він застарий, хіба ні?", - усміхається він, коли його питають про екранізацію книги.

Парочка й досі виступає на вулиці, щоправда, тепер лише кілька разів на тиждень.

"Я досі люблю грати на вулиці, і Боб так само. Ми завжди це робитимемо. Я ніколи не казатиму, що я був його господарем. Ми - партнери", - запевняє Джеймс.

Фото з сайту The Daily Mail, відео з YouTube

Реклама:

Головне сьогодні