Як передарувати подарунок: поради напередодні свят

— 3 грудня 2012, 16:41

83% учасників опитування, проведеного сайтом CreditDonkey.com, запевнили, що анітрохи не образилися, отримавши в дарунок те, що спершу призначалося не їм.

Водночас передаровувати невдалі презенти комусь іншому наважуються лише 41% жінок та 28% чоловіків.

Про це пише Time та наводить 5 правил, яких треба дотримуватися, коли щось передаровуєш.

По-перше, не можна передаровувати подарунок в межах одного соціального кола, щоби він, бува, не потрапив назад до тієї людини, яка вам його вручила. Наприклад, не надто вдалий подарунок від тітки можна передарувати співробітниці, але, в жодному разі, не сестрі. Якщо ви не пам’ятаєте, хто вам подарував якусь річ, краще не ризикуйте та лишіть її собі.

По-друге, ретельно перевірте, щоби книжка, яку ви зібрались передаровувати, не була надписана особисто для вас, або щоб у коробці не було листівки з привітанням.

ВІДЕО ДНЯ

По-третє, перевірте, чи подарунок в гарному стані, не припав пилюкою, не втратив кольорів чи не почав якось дивно пахнути.

По-четверте, те, що цей подарунок не коштував вам ані копійчини, не означає, що його не треба гарно презентувати. Не полінуйтеся загорнути його, немовби щойно купили.

По-п’яте, не просто ніколи, а ніколи-ніколи не передаровуйте таких речей як хендмейд (якщо витинанку зробили саме для вас, вам із нею й мучитися), непотріб (йому місце на смітнику), їжу чи пляшки з напоями, термін зберігання яких уже збіг, вживані речі тощо.

Реклама:

Головне сьогодні