Часу на складання тесту з історії і фізики цього року буде менше

— 5 грудня 2012, 18:29

Так, тести з історії України, всесвітньої історії та фізики будуть скорочені, разом з тим скоротиться і час на їх виконання.

Про це на прес-конференції повідомив директор центру Ірина Зайцева, повідомляють "Українські новини".

Крім того, при замовленні абітурієнтом перекладу тесту на іншу мову йому буде видаватися тестове завдання тільки російською, без екземпляру українською мовою, як це було в попередні роки.

Зайцева зазначила, що переклад може здійснюватися на російську, румунську, польську, кримськотатарську, молдавський і угорську мови.

Також директор центру оцінювання знань повідомила, що абітурієнти, які вчаться в інших державах, зможуть брати участь у зовнішньому тестуванні як в основну, так і в додаткову сесію.

ВІДЕО ДНЯ

Зайцева також повідомила, що УЦОЯО планує оголосити результати зовнішнього незалежного тестування в 2013 році до 16 липня.

"Що стосується оголошення результатів, то ми плануємо почати оголошувати результати з 18 червня і до 5 липня оголосити всі результати основної сесії, а до 16 липня - оголосити всі результати додаткової сесії", - сказала вона.

Разом з цим вона зазначила, що очікується, що для проходження зовнішнього тестування зареєструється 311,5 тис. осіб.

За словами Зайцевої, УЦОЯО має намір розширити практику використання металошукачів під час проведення зовнішнього незалежного тестування в 2013 році.

"Металошукачі й камери - це ті методи, які виправдали себе торік і далі будуть нами використовуватися", - сказала вона.

При цьому вона додала, що буде розширена кількість центрів оцінювання, на яких будуть використовуватися металошукачі.

З її слів, тестування й далі буде проводитися на базі університетів, тому що в них легше використовувати системи металошукачів і відеоспостереження.

На думку Зайцевої, необхідно змінювати свідомість тим, хто проходить зовнішнє тестування, щоб вони приходили оцінити свої знання, а не обдурити систему.

Зі слів директора центру оцінювання знань, необхідно жорсткіше ставитися до людей, що використовують мобільні телефони й інші зчитувальні пристрої, навіть після кількаразових попереджень про те, що це заборонено.

Реклама:

Головне сьогодні