Карти Apple загрожують життю автомобілістів

10
11 грудня 2012

За словами представників поліції міста Мілдура, їм вже неодноразово доводилося рятувати людей, які заблукали через неправильні дані на картах, розроблених Apple для своїх мобільних пристроїв, пише Бі-бі-сі.

Кільком мандрівникам довелося провести більше доби без води і їжі, при температурі повітря, що не перевищує 8 градусів за цельсієм.

Програмне забезпечення Apple для навігації, з моменту випуску у вересні цього року критикувалося користувачами найбільше. Минулого тижня голова компанії Тім Кук визнав, що Apple "помилився" з картами і зараз працює над покращенням програми. 

"Згідно з тестами, проведеними поліцією, на карті Apple, місто Мілдура знаходиться посередині Національного парку Муррей-Сансет, приблизно в 70-ти кілометрах від справжнього розташування міста", - заявила в.о. старшого сержанта поліції Мілдура Шарон Дарсі.

"Поліція дуже стурбована, адже в парку немає води, і температура там може досягати 8 градусів. Це може поставити під загрозу життя людей", - додала вона.

Міська поліція радить мандрівникам користуватися будь-якими іншими картами, доки Apple не виправить помилку.

У вересні Apple припинила використовувати карти Google, замінивши їх своєю власною програмою. Однак користувачі відразу ж стали скаржитися на численні помилки, погану якість зображення та погані пропоновані маршрути.

Спочатку Apple виступила на захист своєї програми, заявляючи, що вона "переконана в якісності карт". Проте незабаром компанія змінила свою точку зору і опублікувала на своєму сайті вибачення.

Скандал навколо карт Apple вже призвів до відставки декількох топ-менеджерів компанії.