ТОП-7 святкових новорічних вакансій грудня

— 19 грудня 2012, 16:32

Актори, аніматори, співаки, танцюристи, хостес – їх шукають як на тимчасову, так і на постійну роботу. Деяких сезонних пошукачів обіцяють забезпечити житлом і харчуванням.

Так, акторам, майстрам на різні витівки, та іншим творчим особистостям в переддень Нового Року найпростіше влаштуватися Дідом Морозом. За однією з вакансій, пошукач повинен мати вік від 25 до 50+ років і, бажано, досвід роботи на подібних заходах.

Серед інших вимог вказаний добре поставлений голос, відмінні вокальні дані, почуття ритму, почуття гумору та відсутність шкідливих звичок.

Претендент на посаду повинен мати власну програму як мінімум на 20 хвилин (конкурси, новорічні жарти, тости), костюм, палицю і, за можливості, інші атрибути. Важливо мати машину для поїздок на корпоративи, хоча бензин оплачує роботодавець. Снігуроньку можна обирати самому.

Утім, замість класичної Снігуроньки, роботодавці воліють бачити на корпоративах танцівниць. Іноді шукають не одну кандидатку, а дует чи цілий шоу-балет.

Роботу надають як в Україні, так і за кордоном – від Італії й аж до Південної Кореї. Крім танців в обов'язки танцівниці іноді входить спілкування з клієнтами на загальнокультурні теми, а від недвозначних пропозицій роботодавець зобов'язується її захищати.

Оплата на такій вакансії може бути дуже високою – від 1 тис. євро, а може напряму залежати від відпрацьованих номерів.
Вимоги високі: у танцівниці має бути своя власна програма, вона повинна бути готова до переїзду і досить спартанських умов: робоча ніч з 23:00 до 5:00, проживання в одній кімнаті з колегою тощо.

Крім того, різко виріс попит на аніматорів. Наприклад, такого майстра з масових свят шукають в Донецьку для роботи на ковзанці.

Крім уміння добре триматися на льоду, від кандидата вимагатимуть організацію та проведення святкових заходів і написання сценаріїв до них.

Шукають і ді-джея-звукооператора. Потрібно мати досвід роботи не менше 5 років, обов'язкові такі якості як професіоналізм, відповідальність, креативність, комунікабельність, організаторські здібності. Важливі також уміння спілкуватися й легко встановлювати контакт з аудиторією, оптимістичність і високий рівень самоорганізації.

У ресторанах і кафе зріс попит на музикантів. Наприклад всеукраїнська ресторанна мережа запрошує на роботу бек-вокаліста. Потрібні стильні, гламурні, харизматичні пошукачі, з хорошими вокальними даними та вмінням завести публіку.

Очікувані особисті якості: почуття гумору, комунікабельність, презентабельна зовнішність, активна життєва позиція. Потрібен досвід роботи в проведенні караоке.

Чи не найважчими свята виявляються для офіціантів. Наприклад, від офіціанта банкетної служби в київському готелі буде потрібна готовність постійно піднімати і переносити предмети вагою до 10 кг і проводити на ногах по 8-10 годин.

Також необхідні наявність досвіду роботи, в тому числі за системами касових терміналів, відмінні комунікативні та організаційні навички, здатність знаходити спільну мову з людьми та вирішувати проблеми, що виникають, високий рівень відповідальності та надійності, стресостійкість і вміння працювати у мінливих обставинах.

Українська правда. Життя за матеріалами Head hunter.

Реклама:

Головне сьогодні