Пітон прилетів до Нової Гвінеї у крилі літака

— 11 січня 2013, 17:30

Про це повідомляє Lenta.ru із посиланням на Agence France-Presse. В результаті появи змії на борту ні сам літак, ні його пасажири ушкоджень не отримали.

Імовірно, пітон заліз в крило незадовго до початку перельоту з австралійського Кернса в штаті Квінсленд в столицю Папуа - Нової Гвінеї Порт-Морсбі. Під час двогодинного рейсу пітон виліз з крила і опинився під потоком холодного повітря. Однак загинула змія не відразу - якийсь час пітон безуспішно намагався забратися назад у літак, але вітер не давав йому цього зробити.

Коли літак здійснив посадку, співробітники Qantas витягли вже загиблого пітона з крила. Як заявили пасажири, під час польоту вони уважно стежили за триметровою змією, при цьому на борту жодної паніки не було. Пізніше представники авіакомпанії заявили, що загрози появи пітона в кабіні пілотів під час польоту не було. У Qantas підкреслили, що подібна ситуація сталася в історії компанії вперше.

Аметистові пітони мешкають в Австралії, Папуа - Новій Гвінеї, Індонезії і на Філіппінах. Можуть виростати до восьми метрів, але, як правило, довжина тіла дорослих особин не перевищує п'яти метрів. Харчуються ці змії дрібними звірами і птахами.

Реклама:

Головне сьогодні