Apple готується до випуску "шпигунського" годинника, який знатиме все? Фото

9
22 лютого 2013

Експерти кажуть, що розробка iWatch - це давня ідея Стіва Джобса, яка просто чекала свого часу. І, здається, цей час настав, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Вперше про новий гаджет повідомили ряд американських видань, однак новину віднесли до розряду чуток і легенд, яких ходить чимало навколо виробника iPhone. Незабаром Bloomberg заявив, що над цією розробкою вже працює приблизно сотня дизайнерів і проектувальників. У їх числі - старший директор інженерного департаменту Apple Джеймс Фостер і ще один "топ" компанії Акім Пантфордер.

Оглядачі кажуть про iWatch як про гібрид електронного наручного годинника і персонального комунікаційного пристрою. 

Всі сходяться на думці, що годинник буде працювати на основі мобільної операційної системи iOS. Інші характеристики залишаються загадкою, в тому числі можливість підтримки голосового помічника Siri, різних біометричних лічильників, синхронізації з іншими пристроями, наявності картографічних сервісів.

Дизайн девайса буде близький до iPhone і iPod, а також успадкує від них частину функціоналу. Також розглядається можливість використання гнутого скла, над яким уже кілька років працює корпорація спільно з тайванським виробником комплектуючих Foxconn. 

Поки що, найавторитетнішим прогнозом щодо iWatch залишається думка Брюса Тоньяціні (Bruce Tognazzini), консультанта у сфері технологій і в минулому - співробітника Apple. 

У своєму блозі він детально описав все, що можна чекати від цієї новинки. Так, на його думку, ринок може не одразу оцінити iWatch, однак це не в новинку для компанії - багато її розробок випереджали час, але в підсумку ставали проривом. 

Експерт очікує, що інноваційні годинник зможе замінити систему ідентифікації користувачів. Це виключить необхідність постійного введення паролів доступу до пристроїв і систем Apple - iPhone, iPad, Mac. 

Інтерпритація "розумного годинника" від ADR Studio (Італія)

"IWatch вдасться увійти в пам'ять пристрою iOS без введення пароля, як брелок для вашого автомобіля, - пише консультант. - Якщо годинник просто звільнять мене від необхідності вводити пароль по 10-20 разів на день, я хотів би купити їх, навіть якщо вони не зможуть сказати мені потрібний час", - каже він.

Ще одне очікування - iWatch будуть збирати інформацію з усіх пристроїв Apple, синхронізованих з ним, і виводити інформацію про дзвінки, листи, повідомлення, нагадування, прогноз погоди, курси валют - все це на екрані годинника. 

Крім того, годинник зможе замінити банківські картки - з його допомогою можна буде здійснювати будь-яку оплату, упевнений він.

Очікується, що iWatch будуть включати в себе різні датчики. Наприклад, спортивні, що відповідатимуть за стан здоров'я (температура і тиск) і т.п. 

Інтерпритація "розумного годинника" від Ciccarese Design (Італія)  

Прогнозується, що розумний годинник від Apple з'явиться вже цього року.

Враховуючи кон'юнктуру ринку, новинка має коштувати не більше 500 доларів США. powered by lun.ua