Жувальна гумка допомагає концентруватися - вчені

46
14 березня 2013

Учасники експерименту (38 осіб) протягом 30 хвилин слухали список цифр і визначали послідовність парних-непарних, повідомляють Вести.ru.

Половина добровольців в процесі виконання завдання повинна була жувати жуйку. У ході експерименту з'ясувалося, що ті, хто жував, швидше за інших виконував завдання.

"Цікаво, що учасники, які не жували жуйку, спочатку справлялися із завданням трохи швидше, але в кінці здавали позиції, - коментує отриманий результат в прес-релізі Кейт Морган (Kate Morgan), провідний автор дослідження. - Виходить, що жування допомагає нам сконцентруватися на завданнях, які вимагають постійної уваги протягом тривалого періоду часу".

Реклама:

"Раніше було встановлено, що жування гумки стимулює роботу деяких ділянок мозку. Ми сконцентрувалися на слуховому завданні, яке задіює короткострокову пам'ять", - додає Морган.

Однак дослідники стверджують, що жуйка корисна не завжди. Наприклад, якщо вам потрібно щось зробити за максимально короткий термін, то вона вже не допоможе, а може, навпаки, зашкодить.Реклама: