З 30-го березня в Україні розпочнеться потепління

10
25 березня 2013

Про це повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, якого цитує Інтерфакс.

"З 30 березня розпочнеться підвищення температурного режиму на заході та півдні України, потім пошириться на всю територію країни", - повідомив він на брифінгу в понеділок.

За його словами, в період з 30 березня по 1 квітня до західних і північних областей переміщатиметься теплий атмосферний фронт, який зумовить опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ, але їх кількість буде невеликою.

Реклама:

Кульбіда наголосив, що циклон, який спричинив випадання значної кількості снігу на заході та півночі України, залишив територію країни й перемістився в бік Російської Федерації.

"Істотних опадів на території України вже немає, лише слабкий сніг у Сумській, Харківській і Луганській областях", - сказав він.

Головний синоптик країни також зазначив, що з 26 по 29 березня на півночі опадів не очікується, температурний режим буде досить низьким.

26-27 березня атмосферні фронти матимуть певний вплив на погоду в південно-західній частині України й на півдні країни.

За словами Кульбіди, в Закарпатській, Чернівецькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях цими днями йтиме невеликий сніг, який потім перейде в дощ. У Криму - лише дощ. Реклама: