З 30-го березня в Україні розпочнеться потепління

— 25 березня 2013, 17:18

Про це повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, якого цитує Інтерфакс.

"З 30 березня розпочнеться підвищення температурного режиму на заході та півдні України, потім пошириться на всю територію країни", - повідомив він на брифінгу в понеділок.

За його словами, в період з 30 березня по 1 квітня до західних і північних областей переміщатиметься теплий атмосферний фронт, який зумовить опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ, але їх кількість буде невеликою.

Кульбіда наголосив, що циклон, який спричинив випадання значної кількості снігу на заході та півночі України, залишив територію країни й перемістився в бік Російської Федерації.

"Істотних опадів на території України вже немає, лише слабкий сніг у Сумській, Харківській і Луганській областях", - сказав він.

Головний синоптик країни також зазначив, що з 26 по 29 березня на півночі опадів не очікується, температурний режим буде досить низьким.

26-27 березня атмосферні фронти матимуть певний вплив на погоду в південно-західній частині України й на півдні країни.

За словами Кульбіди, в Закарпатській, Чернівецькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях цими днями йтиме невеликий сніг, який потім перейде в дощ. У Криму - лише дощ.

Реклама:

Головне сьогодні