Таксист зробив коханій оригінальну пропозицію руки та серця. Відео

87
27 березня 2013

Для цього він задіяв 15 легкових автомобілів. За словами щасливого нареченого, він неабияк поламав голову над тим, як реалізувати свою ідею. У підсумку вирішив підключити до урочистого заходу колег, повідомляють Вести.ru.

Місцевому порталу "ProГород" таксист Олексій Харитонов розповів: "Я довго думав, як краще організувати щось подібне для Галі. Адже вона моя друга половинка. Оскільки я працюю в таксопарку, вирішив задіяти автомобілі".

Щоб зробити майбутній дружині сюрприз, Харитонов запропонував їй 26 березня пообідати в кафе. Відвезти її туди погодилися його друг і сестра, а Олексій повинен був чекати їх вже на місці. Однак по дорозі вони нібито повинні були заїхати до приятеля у справах - всього на кілька хвилин.

Реклама:

Замість цього друг нареченого відвіз Галину на площу біля місцевого театру опери та балету. Там Олексій уже чекав наречену з букетом. А за його спиною рядком стояли 15 автомобілів, водії яких тримали в руках плакати з буквами, що склалися в фразу: "Галя, виходь за мене".

На цьому тлі чебоксарец встав на одне коліно, виголосив цілу промову і простягнув коханій каблучку. Дівчині залишалося тільки тихо відповісти згодою. Як пізніше зізнався Олексій, він не боявся, що отримає відмову: вони з Галиною зустрічалися вже рік і планували одружитися.

А приятелі нареченого вчасно зняли незвичайну пропозицію руки і серця на відео. Запис пізніше з'явилася на YouTube.Реклама: