Вільна школа журналістики розпочала набір на літній лекторій

Вільна школа журналістики розпочала набір на літній лекторій з медіа менеджменту та сучасної журналістики. Курс лекцій та семінарів розрахований на два тижні в літку: з 24 червня по 8 липня 2013 року.

Відомі медіа менеджери та журналісти розкажуть слухачам про створемння startup медіа-проектів, пошук інвестицій для медіа, сучасну журналістику та письменницьку майстерність.

Заняття проходитимуть в Києві щовечора протягом двох тижнів з 19.00 до 22.00. Курс складається з тридцять одної лекції та семінару.

Программа розроблена по аналогії та за підтрики літньої програми Лондонської школи журналістики, та літнього лекторію з журналістики Гарвардскього університету.

Для вступу на лекторій необхідно заповнити електорнну форму. Варто поквапитись, бо вступ за акційною ціною триває до 16 червня. Вартість за навчання протягом двох тижнів включає всі навчальні матеріали та додаткові заходи (екскурсії в редакції, стажування) і становить 1 600 гривень.

ВІДЕО ДНЯ

Про стажування та працевлаштування

По завершенню програми, слухачі мають можливість пройти стажування у викладачів лекторію. Стажування проходить протягом одного-двох місяців в обраному слухачем ЗМІ. Під час стажування виплачується стипендія від фонду "Відкриті Сердця".

Після стажування найкращі студенти працевлаштовуються. За підрахунками школи, нову роботу знаходять 36% слухачів (підрахунки зроблені на основі відповіді слухачів попередніх курсів Вільної школи журналістики).

Наразі в усіх ЗМІ потрібні молоді спеціалісти з управління проектами, репортери. Випускники школи мають конкурентну перевагу, бо спілкуються на лекціях з головними редакторами та власниками.

Лекція Сергія Рахманіна, заступника головного редактор газети "Дзеркало тижня" у Вільній школі журналістики
Лекція Віталія Портнікова "Мрія про українську журналістику" у Вільній школі журналістики
Практичне заняття на студії програми "Факти" телеканалу ICTV. В центрі - викладач школи, шеф редактор програми "Факти" Віктор Сорока

Дати курсу: 24 червня – 8 липня 2013 року

Місце проведення: м. Київ, Арена Сіті (вул. Басейна 2а, 3 поверх)

Вартість: 1600 гривень за весь курс. Вступ за електронними анкетами до 16 червня 2013 року.

Дні занять: понеділок-п’ятниця з 19.00 до 22.00, суббота с з 10.00 до 19.00.

Контактна інформація: куратор Вільної школи журналістики Дмитро Раімов ([email protected]), куратор курсу Марина Бережнюк (067 462 14 77, 044 362 28 36).

Офіційна сторінка в Facebook, сайт школи www.journalism.org.ua

Викладачі лекторію

Олександр Бердинських, шеф редактор газети "Капітал" (ліцензіат Financial Times)

Дмитро Горюнов, головний редактор "Экономические известия"

Валерій Калниш, головний редактор "Коммерсанть-Україна"

Андрій Блінов, головний редактор "Експерт Україна"

Ольга Вальчишин, головний редактор журналу National Geographic

Ігор Гужва, головний редактор газети "Вести"

Сергій Лямець, головний редактор "Економічна правда" (сайт "Українська правда")

Антон Подлуцький, головний редактор РБК-Україна

Денис Безлюдько, голвний редактор "Українські Новини"

Український медіа холдинг: Олександр Крамаренко, головний редактор dengi.ua (Український медіа холдинг) та Яна Мойсеенкова, головний редактор журналу "Фокус".

Сегодня Мультимедіа: головний редактор segodnya.ua Світлана Панюшкіна.

Видавництво "Економіка": Катерина Венжик, головний редактор delo.ua. Катерина Глазкова, головний редактор "Інвест Газета". Ірина Рубіс, генеральний директор вид. "Економіка", головний редактор mmr.ua

Майстри тексту: копірайтер і автор книги "Настільна книга копірайтера" Еліна Слободянюк, письменник Андрій Курков, копірайтер Вікторія Глущенко (агенство Prodigi).

З повним складом викладачів ознайомтесь на сайті школи www.journalism.org.ua

Реклама:

Головне сьогодні