Google запустила Мережу Знань в Україні. Відео

— 26 червня 2013, 16:01

Мережу в повному обсязі буде розгорнуто протягом найближчих тижнів, повідомляє Watcher.com.ua.

Щоб краще зрозуміти, як працює Мережа Знань, можна розглянути, наприклад, такий запит [тадж махал]. Раніше пошук фактично був співставленням відповідності ключових слів та запитів. Для пошукової системи слова [тадж махал] були тільки звичайними двома словами. Але [тадж махал] має набагато більше значень.

Це може бути одна з найкрасивіших пам’яток архітектури у світі, або відомий виконавець блюзу – володар нагороди Греммі, або, можливо, навіть казино в Атлантік-Сіті. Або, залежно від того, коли користувач останній раз їв, назва індійського ресторану.

Тому в Google створили алгоритм, який розуміє об’єкти реального світу та їхні стосунки один з одним: власне речі, а не рядки слів.

Мережа Знань дозволяє шукати речі, людей або місця, про які знає Google – пам’ятки, відомі люди, міста, спортивні команди, будівлі, географічні та астрономічні об’єкти, фільми, твори мистецтва та багато іншого, і миттєво отримати інформацію, відповідну до запиту.

Вона використовує відкриті джерела інформації, такі як Freebase, Wikipedia і базу даних ЦРУ (CIA World Factbook), а також інформацію про понад 570 мільйонів об’єктів, а також понад 18 мільярдів фактів про них.

Реклама:

Головне сьогодні