Після трагедії у Криму, МОЗ вирішив перевірити аж 5 санаторіїв

19
3 червня 2013

Комісія під головуванням заступника міністра охорони здоров’я Романа Богачева працюватиме в АР Крим з 1 червня, повідомляє прес-служба Мінздоров’я.

Згідно з наказом МОЗ, перевірені будуть:

"Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Південнобережний"

Реклама:

"Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Юність" МОЗ України"

"Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій ім. О.О.Боброва МОЗ України"

"Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Москва"

"Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Піонер" МОЗ України".

Метою перевірки є "попередження та запобігання нещасних випадків під час лікування дітей в спеціалізованих (спеціальних) санаторіях, які належать до сфери управління МОЗ України, та оцінка матеріально-технічного стану будівель та споруд".

Як відомо, у четвер ввечері в санаторії "Юність", що розташований в Сімеїзі (АР Крим) обвалився балкон, внаслідок чого загинула дитина.

Реклама:

МОЗ направило в Сімеїз комісію для вивчення фактів та обставин випадку. Після завершення розгляду комісія оприлюднить результати роботи.

Як повідомляє МОЗ, планова потужність санаторію "Юність" початково становила 160 ліжок, фактично ж в закладі мало бути розгорнуто 120 ліжок.

У зв'язку з аварійним станом корпусу №6, на підставі наказу МОЗ України від 5 березня 2007 року №105 "Про тимчасове скорочення кількості ліжок санаторію "Юність" відбулося скорочення на 40 ліжок.

Загалом Міністерству охорони здоров'я підпорядковано 38 спеціалізованих санаторіїв, планова потужність яких становить 9391 ліжко.

В АР Крим розташовано 23 санаторії, підпорядкованих МОЗ України, загальна потужність яких складає 4516 ліжок, з них 15 дитячих на 3436 ліжок та 8 дорослих на 1080 ліжок.

Щороку в санаторіях МОЗ отримують лікування близько 100 тисяч хворих дітей та дорослих, 60% з них - у спеціалізованих санаторіях МОЗ, які розташовані в АР Крим.

Українська правда. ЖиттяРеклама: