Табачник: 25% бажаючих здати ЗНО - випускники минулих років

— 5 липня 2013, 10:42

Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник із трибуни парламенту під час години запитань до уряду.

"В цьому році для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 322 тисячі 548 осіб, з яких близько 25% - це випускники минулих років", - зазначив міністр.

Він уточнив, що перелік предметів, які обирали випускники дещо змінився: "Вперше за всі роки проведення ЗНО на друге місце серед обраних предметів вийшла математика. В минулому році на другому місці була історія України".

"У цьому році понад 97% зареєстрованих абітурієнтів пройшли тестування з української мови і літератури, 61,5% обрали собі тестування із математики і на третьому місці близько 60,6% в цьому році виявили бажання пройти тести із історії", - розповів Табачник.

Міністр уточнив, що "зріс інтерес до таких предметів, як фізика, хімія, натомість зменшився до таких предметів, як географія, всесвітня історія і біологія".

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання знань для тих, хто через хворобу або інших об'єктивних причин, підтверджених документально, не зміг взяти участь у ЗНО, розпочалася 4 липня і триватиме до 11 липня.

Українська правда

Реклама:

Головне сьогодні