У Нью-Йорку відкрили бар із криги

— 11 липня 2013, 09:53

У центральній частині Манхеттена, в готелі New York Hilton Midtown на 6-й авеню, відкрився перший у місті крижаний бар, повідомляє Голос Америки.

Вартість вхідного квитка в бар - 20 доларів. Відвідувачам видаються ескімоські рукавиці і куртка, щоб їм було комфортно попивати коктейлі при температурі мінус 5 градусів за Цельсієм.

"Стіни, стільці на яких ви сидите, склянки, з яких ви п'єте, навіть світильники над головою - все зроблено з льоду", - говорить менеджер бару Кріс Елрідж.

Бар Minus 5 у Лас-Вегасі

На створення прохолодного інтер'єру пішло близько 350 крижаних блоків, кожен вагою в 45 кілограм. Але зате тепер під час спектного нью-йоркського дня, коли стовпчик термометра піднімається вище 30 градусів, тут можна відчути себе цілком комфортно. Звідси і назва бару - Minus 5.

Біля входу в бар, який нагадує двері холодильника, відвідувачів зустрічають дівчата в легких корсетах, які самі не поспішають всередину.

Будь-які пристрої, які випускають тепло і можуть розтопити арктичний лід, наприклад, мобільні телефони, повинні бути здані в теплотривкі осередки біля входу.

Раніше два бари Minus 5 відкрилися в Лас-Вегасі.

Реклама:

Головне сьогодні