У будинку сімейного типу сталось подвійне вбивство і самогубство

— 24 липня 2013, 11:37

Трапилось це після вбивства чоловіком доньки та дружини у дитбудинку сімейного типу.

Після цього чоловік наклав на себе руки, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прокуратуру Дніпропетровської області.

Прокуратура контролює хід досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вбивства чоловіком своєї дружини та її неповнолітньої доньки (частина 2 статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство за обтяжувальних обставин) у селі Цибульківка Царичанського району.

Для дослідження обставин злочину призначили низку судових експертиз.

Крім того, за дорученням прокуратури області почали перевірку дотримання вимог чинного законодавства в діяльності служби у справах дітей Царичанської райдержадміністрації і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при створенні будинку сімейного типу на базі згаданої родини, ефективності його соціального супроводу.

"Факти, наведені мешканцями села щодо ймовірного насильства у родині, будуть досліджені під час перевірки та досудового розслідування", – мовиться в повідомленні прокуратури.

За даними обласного управління міліції, подвійне вбивство і самогубство у селі Цибульківка на Дніпропетровщині сталося 20 липня в обідній час, коли 14-річна дівчинка накривала на стіл. У цей час зайшов чоловік – її 43-річний вітчим. Вони почали сваритись, але причина сварки поки не відома.

Інші діти на момент сварки та подальших подій також були в будинку. Вони не потерпіли.

Зараз діти перебувають в дитячому санаторії, де з ними працює психолог.

У дитячому будинку сімейного типу виховувалося 7 дітей.

Реклама:

Головне сьогодні