Українці хочуть мати по дві дитини у родині - дослідження

— 25 липня 2013, 15:13

Про це повідомила директор Департаменту статистики населення та адміністративно-територіального устрою Державного комітету статистики Любов Стельмах під час круглого столу "Результати Мультііндікаторного кластерного обстеження домогосподарств - 2012", яку цитує УНІАН.

"Приємно те, що ростуть репродуктивні установки населення. Тобто, незважаючи на складне економічне становище родин в Україні, все-таки вони хочуть мати як мінімум двох дітей", - повідомила Стельмах.

Соціолог також сказала, що в Україні, в порівнянні з 2007 роком, скоротилася кількість абортів і збільшилася кількість населення, яке регулярно користується контрацептивами.

При цьому невдоволеність засобами захисту в Україні становить майже 5%.
В свою чергу, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова повідомила, що в Україні збільшилася кількість курців дівчат віком 20-24 років, при цьому, в порівнянні з 2007 роком, трохи зменшилася кількість жінок, що вживають алкоголь.

Такі результати соціологи отримали в результаті загальнонаціонального дослідження "Мультиіндікаторное кластерне обстеження домогосподарств" (МІКС), проведеного за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та за участю Держкомстату, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Інституту демографії та соціологічних досліджень.

Дослідження проводилося з вересня 2012 року, а офіційні результати будуть представлені у вересні-жовтні 2013 року.

Реклама:

Головне сьогодні