Український аналог Google Reader перестає бути публічним

9
30 липня 2013

Закритий сервіс швидше оновлятиме стрічки, включатиме більше публікацій для кожної стрічки, матиме повноцінний пошук за текстом публікацій, пише Watcher.com.ua.

Екаунти активних користувачів, які зареєструвалися до 13 березня 2013 року, а також екаунти людей, із якими учасники команди персонально знайомі – автоматично мігрують до закритого сервісу.

Крім того, автоматично мігрують також екаунти користувачів, які підтримали розвиток проекту грошима. Пізніше цього тижня кожен зареєстрований користувач зможе побачити у себе в екаунті сповіщення про те, мігрує його екаунт до закритого сервісу чи ні.

У користувачів є два тижні на експорт OPML файлу зі своїми даними, це можна зробити на сторінці з налаштуваннями.

З моменту запуску сервісу приблизно рік тому до березня цього року (коли стало відомо, що Google закриває Google Reader), – йдеться у блозі сервісу, – команда працювала у "нормальному" режимі. А з березня усе перетворилося на жахіття – але вони продовжували працювати над проектом. Проект заповнив собою увесь час учасників команди попри основну роботу – вони залишилися без вільного часу, вихідних чи відпусток, віддалилися від своїх близьких і рідних. А останнього тижня усе взагалі перетворилося на пекло. 10 днів без сну – це вже було занадто і "настав час озирнутися назад".

Нагадаємо, що 13 березня стало відомо про закриття Google Reader. The Old Reader став однією з альтернатив на його заміну.