Табачник заперечує, що друкує "золоті" підручники для школярів

— 1 серпня 2013, 15:25

Про це він сказав у четвер на прес-конференції в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Хотів би сказати для тих, у кого голова легше кулаків, з приводу "золотих" підручників: мені вже ніяково повторювати представникам ЗМІ про ціни на підручники. Цьогоріч за гроші державного бюджету - 243 млн грн - буде надруковано 13,2 млн підручників... Вийде, що разом з доставкою підручник в цілому для бюджету обходиться менш ніж в 18 гривень", - заявив Табачник.

Він зазначив, що середня вартість підручника для 5го класу в школах з навчанням українською мовою становить 16,5 грн, а разом з підручниками, розрахованими на навчання в школах національних меншин - 24,54 грн.

Міністр також нагадав, що ретельна перевірка Генпрокуратури не виявила за останні 3 роки порушень в процесі виготовлення, встановлення цін і доставки підручників.

Говорячи про забезпечення шкіл підручниками в 2013-14 навчальних роках, він повідомив, що в 2013 році будуть надруковані підручники для початкової школи шрифтом Брайля.

ВІДЕО ДНЯ

"Цього року завезено обладнання і буде надрукована абетка для незрячих або дітей зі слабким зором. На вітчизняному підприємстві є зразок кращого обладнання, і я думаю, наступного року вже будуть підручники шрифтом Брайля для 1-3 класів", - сказав Табачник.

Реклама:

Головне сьогодні