Швейцарія вибачилася перед Опрою Вінфрі за расизм

— 12 серпня 2013, 10:49

Офіс з туризму Швейцарії приніс вибачення медіакоролеві за нещодавній інцидент у бутіку в Цюріху, повідомляє "The Associated Press".

Расистський інцидент стався з Опрою в липні, коли вона була в Цюріху на весіллі своєї подруги Тіни Тернер.

У четвер в ефірі програми "Entertainment Tonight" Вінфрі розповіла, що зайшла в один з бутиків і попросила продавця показати їй сумочку. За словами темношкірої телеведучої, продавщиця відмовилася дати їй у сумку, сказавши, що та "надто дорога" для неї.

Опра Вінфрі розповіла про расистський інцидент

На повторне прохання, за словами Опри, продавщиця висловила впевненість, що вона не зможе дозволити собі цю сумку. Після цього телеведуча не стала сперечатися і пішла з магазину.

Вінфрі зазначила, що була вбрана в дорогий одяг, і визнала поведінку продавщиці проявом расизму. "Очевидно, "Шоу Опри Вінфрі" не показують в Цюріху", - пожартувала вона.

Ведуча в програмі відмовилася назвати магазин, в якому стався інцидент. За даними газети "Blick", це сталося в магазині Tom Ford, а Вінфрі цікавила сумка з крокодилової шкіри вартістю 38 тисяч доларів.

"Нам дуже шкода через те, що сталося з нею", - сказала представник офісу з туризму Швейцарії Даніела Баер.

В офіційному Twitter організації наголошується, що "той продавець вчинив жахливо неправильно".

Власниця магазину Труді Гетц вибачилася за інцидент, але підкреслила, що не бачить причин звинувачувати співробітницю магазина в расизмі.

За словами Гетц, інцидент був викликаний недостатнім розумінням через не дуже високий рівень англійської у співробітниці, яка спілкувалася зі знаменитою відвідувачкою.

Реклама:

Головне сьогодні