Швейцарія вибачилася перед Опрою Вінфрі за расизм

7
12 серпня 2013

Офіс з туризму Швейцарії приніс вибачення медіакоролеві за нещодавній інцидент у бутіку в Цюріху, повідомляє "The Associated Press".

Расистський інцидент стався з Опрою в липні, коли вона була в Цюріху на весіллі своєї подруги Тіни Тернер.

У четвер в ефірі програми "Entertainment Tonight" Вінфрі розповіла, що зайшла в один з бутиків і попросила продавця показати їй сумочку. За словами темношкірої телеведучої, продавщиця відмовилася дати їй у сумку, сказавши, що та "надто дорога" для неї.

Реклама:
Опра Вінфрі розповіла про расистський інцидент

На повторне прохання, за словами Опри, продавщиця висловила впевненість, що вона не зможе дозволити собі цю сумку. Після цього телеведуча не стала сперечатися і пішла з магазину.

Вінфрі зазначила, що була вбрана в дорогий одяг, і визнала поведінку продавщиці проявом расизму. "Очевидно, "Шоу Опри Вінфрі" не показують в Цюріху", - пожартувала вона.

Ведуча в програмі відмовилася назвати магазин, в якому стався інцидент. За даними газети "Blick", це сталося в магазині Tom Ford, а Вінфрі цікавила сумка з крокодилової шкіри вартістю 38 тисяч доларів.

"Нам дуже шкода через те, що сталося з нею", - сказала представник офісу з туризму Швейцарії Даніела Баер.

В офіційному Twitter організації наголошується, що "той продавець вчинив жахливо неправильно".

Власниця магазину Труді Гетц вибачилася за інцидент, але підкреслила, що не бачить причин звинувачувати співробітницю магазина в расизмі.

Реклама:

За словами Гетц, інцидент був викликаний недостатнім розумінням через не дуже високий рівень англійської у співробітниці, яка спілкувалася зі знаменитою відвідувачкою.Реклама: