Столичні матусі переїжджають під Київ

18
14 серпня 2013

Для багатьох молодих родин сімейне життя починається з вибору квартири, тому саме вони є найчисленнішою, активною і найбільш вибагливою групою покупців житла на первинному ринку.

Молоді сім'ї тримають руку на пульсі ринку нерухомості, постійно вивчають попит і пропозиції, задають моду на житло, і саме на них орієнтуються багато забудовників у передмісті Києва.

"Незважаючи на те, що ринок нерухомості переповнений різноманітними пропозиціями, вибір ідеального житлового комплексу стає складним та іноді непосильним завданням, адже завжди знаходиться якийсь мінус: відсутність паркування, дитячі майданчики поруч із завантаженою трасою, віддаленість від супермаркетів і т.п., і часто-густо один такий недолік може стати вирішальним, щоб відмовитися від певної квартири" - додає Олександр Тігов, генеральний директор житлового комплексу "Петровський квартал".

Реклама:

Саме тому, найкращим рішенням для молодих сімей стануть житлові комплекси закритого типу.

Олександр Тігов, генеральний директор житлового комплексу "Петровський квартал"

Закритий ЖК - це місце, де всі один одного знають, люди більш-менш рівного соціального статусу, зі схожими поглядами на життя, цінностями та пріоритетами. Це свій унікальний мікросвіт, маленький і комфортний містечко, який дбайливо і уважно охороняється вдень і вночі.

"З урахуванням всіх складових легкого та комфортного життя, саме для молодих сімей розроблялася інфраструктура ЖК "Петровський квартал", що знаходиться всього в декількох хвилинах їзди від Києва, - пояснює Олександр. - Завдяки наявності всіх необхідних складових для сімейного життя, комплекс швидко став популярним серед молодих пар".

Цікаво і те, що забудовник не пішов звичним шляхом – на одному гектарі "понатикати" багатоповерхівок. Більшість будинків у ЖК "Петровський квартал" не вище чотирьох поверхів, що дає можливість бачити небо з будь-якого вікна будинку, а не сусідські вікна чи глуху сусідню стіну.

"Наша компанія вже багато років працює на ринку нерухомості, тому наш досвід у плануванні якісного житла дає змогу реалізувати саме ті цінності, які нажаль відсутні навіть у багатьох столичних новобудовах", - коментує Олександр Тігов.

Серед молодих сімей, найбільшим попитом користуються квартири з подвір’ям. "Власний шматочок землі, де можна влітку поставити басейн та пару лежаків приваблює дуже багатьох, - прокоментували нам у відділі продажу ЖК "Петровський квартал". - Тому відкладати придбання такого варіанту неправильно, адже кількість квартир з подвір’ям обмежена, а попит на них колосальний".

Реклама:
 "Власний шматочок землі, де можна влітку поставити басейн та пару лежаків приваблює дуже багатьох"Реклама: