Комунікаційний дизайн: Музей нашої вулиці. Фото. Відео

34
11 вересня 2013

Дизайнери-концептуалісти з Бельгії запропонували соціальну гру, яка зможе суттєво покращити клімат взаємин між сусідами.

Проект "Музей на нашій вулиці" (Museum In Our Street) – винахід дизайнерського бюро Concrete & Pantopicon. Це набір візуальних предметів – стікерів, стрічок, листівок, конвертів, мотиваційних карток – для заочної візуальної комунікації між сусідами, пише biggggidea.com.

 

Предмети можна клеїти на своє вікно або на вуличні стіни, щоб ті впадали в очі сусідам і провокували їх до творчих акцій у відповідь. Винахід дозволяє ділитися інформацією про себе, залишати записки, подяки або натяки для допитливих сусідських очей. Деякі наклейки можна використовувати за принципом "лайків".

Реклама:
 

Вплив "Музею нашої вулиці" вже був протестований дизайнерами на п’яти вулицях Антверпена. Стікери на вікнах зробили вулиці красивішими та дозволили сусідам або випадковим пішоходам частіше розмовляти один з одним.

 

В одному випадку музичний гурт почав шукати нових учасників за допомогою повідомлень на стінах.

Винахідники проекту вбачають проблему в тому, що соціальні зв’язки у містах дуже послаблені.

 

"Музей на нашій вулиці" – цікаве рішення для поступового виправлення такої ситуації. Дизайнери вважають, що впроваджувати набори "Музею нашої вулиці" найкраще за допомогою муніципальної влади.Реклама: