У світі вдвічі знизилася дитяча смертність

23
13 вересня 2013

Про це свідчать дані доповіді ЮНІСЕФ, які цитує Дзеркало тижня.

Однак, зазначається в доповіді, в світі і сьогодні щодня помирають близько 18 -ти тисяч дітей у віці до п'яти років.

У доповіді, підготовленій спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Світовим банком, зазначається, що знизити рівень смертності допомогли доступні ліки і розвиток доступної медичної допомоги для бідних верств населення.

Реклама:

Головною причиною смерті дітей є недоїдання, проте вони часто вмирають і від легко виліковних хвороб, таких як пневмонія та діарея.

Деяким з найбідніших країн світу, в тому числі Багладеш, Непалу і Малаві, вдалося більш ніж на дві третини знизити показники дитячої смертності.

Нагадаємо, у квітні організація ЮНІСЕФ назвала Нідерланди найблагополучнішою для дітей країною.

В огляді благополуччя дітей в багатих країнах, опублікованому Дитячим фондомООН, відзначається, що оцінка проводилася за такими критеріями, як матеріальне благополуччя, рівень охорони здоров'я, освіти, умов проживання, а також сприятливість навколишнього середовища.

За цими показниками, найсприятливішими для життя дітей місцями, за даними ЮНІСЕФ, стали країни північної Європи. Великобританія опинилася на 16-ому місці в списку з 29 країн, а США на 26. Останнє місце в списку посіла Румунія.Реклама: