У празькому метро з'явиться "романтичний" вагон для неодружених

11
18 вересня 2013

Чеська громадськість неоднозначно відреагувала на повідомлення, тож автори ідеї вирішили вивчити настрої, які панують серед пасажирів підземки. На запитання їхньої анкети відповіло понад чотири тисячі пражан, і виявилося, що більшість (80%) підтримує новацію, повідомляє Deutsche Welle.

Крім того, анкетування виявило й досі невідомий факт: третина опитаних познайомилася зі своїми нинішніми друзями, приятелями і... коханими в метро або в трамваї. Так, один з анкетованих пригадує, що зустрів свою майбутню дружину у першому ж поїзді празької підземки, тобто 9-го травня 1974 року. Він, як і шістдесят відсотків його однодумців, вітає ідею "вагона знайомств".

Це якраз ті люди, які позитивно відповіли на запитання анкети: "Чи поділяєте ви думку, що наші сучасники почали надавати перевагу віртуальним взаєминами перед особистими контактами?".

Реклама:

"Такі відповіді, - каже речник транспортного підприємства Петр Ворлічек, - свідчать, що ми маємо рацію: атмосфера у вагоні сприяє саме особистим контактам. "Вагон знайомств", - додає Ворлічек, - міг би курсувати уже в жовтні, але маємо уточнити чимало подробиць: на яких лініях, в який час, з якою періодичністю".

Задумом празьких транспортників,вже зацікавилися магістрати кількох великих міст не тільки Європи, а й Латинської Америки. Празька система метро включає три лінії загальною довжиною понад 59 кілометрів. Пасажири щоденно здійснюють майже 1,5 мільйона поїздок підземкою чеської столиці.Реклама: