Освітня online-платформа Coursera запустила курс з українським перекладом

— 8 жовтня 2013, 12:02

Першим для перекладу українською мовою був обраний один з трьох найпопулярніших на Coursera курс, який, за статистичними даними, при кожному новому запуску збирає понад 100 тисяч слухачів.

Курс викладається професором Скоттом І. Пейджем (Scott E. Page) одного із кращих університетів світу – Мічиганського університету (University of Michigan).

Цикл лекцій розповідає про те, як застосовувати в різних сферах життя та бізнесу математичні моделі, що допомагають приймати більш результативні рішення та обирати найефективніші стратегії.

Крім української, курс також перекладено китайською мовою. Всі бажаючі мають можливість безкоштовно стати слухачами курсу, що триватиме 10 тижнів, а також отримати більш детальну інформацію за цим посиланням.

Coursera - одна з провідних платформ масової онлайн-освіти, яка у партнерстві з кращими світовими університетами та організаціями пропонує безкоштовні онлайн-курси для всіх бажаючих. З моменту запуску проект Coursera робить великі кроки для того, щоб зменшити відстань між людьми та якісною освітою та допомогти студентам навчатися без обмежень. Мета Coursera – дати бажаючим можливість отримати освіту, яка покращить їх життя, життя їх родин та суспільства в якому вони живуть.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні