Таїланд введе туристичний збір для іноземних туристів

— 22 жовтня 2013, 11:09

Про це заявив у вівторок міністр охорони здоров'я Таїланду Прадо Сінтхаванаронг, якого цитують РИА Новости.

"На нараді, на якій були присутні керівники національної поліції, міністерства туризму і спорту, а також міністерства охорони здоров'я, було вирішено представити кабінету план введення грошового збору в сумі 500 бат (17 доларів) з кожної людини, яка в'їжджає до країни на термін більше трьох днів", - заявив міністр.

Для тих іноземців, які будуть проводити в Таїланді три дні або менше, збір буде обмежений 30 батамі (1 долар) на добу, додав він.

За словами Сінтхаванаронга, збір не залежатиме від того, чи є у іноземця таїландська віза, або він прибуває до Таїланду на умовах безвізового в'їзду. Збір може бути введений в середині січня, щоб не порушувати плани туристів, які готуються приїхати до Таїланду в пік туристичного сезону, який припадає на новорічний період.

Учасники наради погодилися, що цей захід може змусити частину туристів відмовитися від поїздок до Таїланду, однак введення грошового збору "не відлякає візитерів більш високої якості"- , заявив чиновник.

"Зараз настав час залучати в країну туристів більш високої якості , а для них такий невеликий збір не стане проблемою", - сказав міністр.

Реклама:

Головне сьогодні