Apple почне продавати телевізори уже наступного року - аналітик

— 23 жовтня 2013, 15:03

Про це в інтерв'ю агенції Bloomberg заявив токійський аналітик Advanced Research Japan Co. Maсахіко Ісинь, якого цитує Інтерфакс.

Наразі Apple опрацьовує технічні характеристики моделей телевізорів, які, швидше за все, матимуть безрамний дизайн, зазначив аналітик, відмовившись назвати джерело інформації.

Співзасновник Apple Стів Джобс перед смертю в 2011 році розповів своєму біографу, що "нарешті розкусив" секрет користувацького інтерфейсу для бездротової синхронізації контенту майбутніх телевізорів з іншими пристосуваннями Apple.

Голова компанії Tим Кук сказав, що виробництво власної лінійки телевізорів є "ділянкою підвищеного інтересу" для компанії, яка не хоче зупинятися на успіхах пристроїв Mac, iPhone і iPad.

У число постачальників Apple, ймовірно, увійдуть LG Display Co., Samsung Electronics Co. і Corning Inc., а вартість телевізорів може скласти від 1500 до 2500 доларів США, вважає Ісіно.

За його словами, LG Display може поставити більше 70% від необхідного обсягу РК дисплеїв, Samsung забезпечить Apple графічними процесорами, а Corning - склом Gorilla Glass 3 або його аналогом.

На думку Ісіно, до збірки телевізорів Apple може залучити тайванську Foxconn Technology Group.

Всі ці компанії вже працюють з Apple над іншими пристроями, включаючи iPhone і iPad.

Реклама:

Головне сьогодні