Половина дорослих українців користується інтернетом - дослідження

3
28 жовтня 2013

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Таким чином, зростання кількості користувачів триває навіть більшими темпами, ніж це прогнозувалося раніше.

Так, приріст протягом лютого 2012 - жовтня 2013 років склав 16%, що трохи поступається рекордному стрибку (34%) у період з березня 2011-го року по лютий 2012-го року.

Дослідники зазначають, що порівняно із розвинутими країнами Західної Європи та Північної Америки проникнення інтернету в Україні поширюється трохи повільніше.

 

Наприклад, співставний з Україною рівень проникнення (56%) був у США у травні 2013-го року у віковій групі 65 років та старші. Наразі ж він становить 85%, а в Росії - 57%.

Що стосується поширення інтернету, то в ході дослідження також виявилося, що сільська місцевість значно відстає від міст. Мешканці сіл частіше посилаються на обмеження в технічних можливостях підключення малонаселених пунктів.

Дослідження проводилося методом інтерв'ю. Всього було опитано 2044 респонденти, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.  

Українська правда. Життяpowered by lun.ua