Яремче залишили без мобільного зв'язку

— 31 жовтня 2013, 11:44

З затримкою в один місяць у Яремче набуло чинності рішення міської ради від 26.09.2013 про заборону мобільного зв’язку на території міста Яремче.

Цим же рішенням розривається договір оренди, на підставі якого мобільні оператори розташовували на території міста свої ретрансляційні вежі, пише Watcher.com.ua.

Таким чином, від четверга в Яремче майже відсутній мобільний зв’язок. Зокрема, покриття в Київстар є, але здійснити чи прийняти дзвінок практично неможливо, через перевантаження базової станції.

Рішення міськради стало наслідком громадської активності групи ініціативних місцевих громадян-радіофобів, яким не подобалось, що в Яремче працюють вежі мобільного зв‘язку, які нібито опромінюють мешканців міста.

Все це прекрасно "допоможе" місту напередодні початку курортного сезону, який розпочнеться за кілька тижнів.

ВІДЕО ДНЯ

Про ситуацію в Яремче цікаво висловився Євген Глібовицький, який неодноразово залучався в якості експерта щодо стратегії розвитку міста Яремче.

За його словами, кожна громада повинна мати суверенне право самостійно проголошувати первісно-общинний лад на своїй території. "Але тоді треба визнавати її заповідником, забирати в мешканців всі електричні прилади, сірники, видавати шкіри мамонтів і обгороджувати парканом", - каже він.

Він також поясює: "Бюджет міста Яремче на дві третини формується з дотацій з державного бюджету. Тобто ми з вами будемо дофінансовувати отакі відсталі практики, які вестимуть – у випадку Яремче – до втрати туристів, втрати доходів, збільшення дотацій. Бюджетна реформа (коли бюджети формуватимуться знизу вгору) потрібна хоча б тому, що кожен, хто хоче сходити з розуму, повинен сам оплачувати власне божевілля".

Реклама:

Головне сьогодні