Facebooк стане "мережею мертвих" до 2060-го року?

— 4 листопада 2013, 12:18

Зараз кількість мертвих акаунтів на Facebook становить від 10 до 20 млн. Це облікові записи користувачів, які померли протягом всього періоду існування соцмережі, пише автор, якого цитує Оsvita.mediasapiens.ua.

До кінця 2013 року до царства мертвих приєднаються ще кілька мільйонів юзерів. І їхня кількість подвоюватиметься кожні сім років, підраховує блогер-фізик.

Визначальним фактором у тому, хто переважатиме на Facebook – мертві чи живі – стане динаміка приєднання до мережі нових користувачів, і бажано молодих.

Автор блогу зауважує, що важко визначити, яке майбутнє чекає на Facebook, оскільки соціальні мережі не так давно ввійшли в наше життя, і бракує певних відомостей, щоби робити більш-менш точні припущення. Проте якщо зважати, що більшість веб-сайтів після досягнення піку втрачають популярність, то така доля може чекати і на Facebook.

За такого сценарію, кількість мертвих перевищить кількість живих близько 2065 року.

Якщо ж соцмережа стане частиною великої інфраструктури і залишатиметься на плаву протягом кількох поколінь, то кількість мертвих перевищить живих в середині 2100-х.

"Але це навряд. Ніщо не триває вічно, і швидкі зміни – це норма для речей, створених на основі комп’ютерних технологій. Земля вже встелена кістками веб-сайтів та технологій, які ще десять років тому задавалися вічними", - підсумовує блогер-фізик.

Зараз, як відомо, адміністрація Facebook дозволяє родичам померлих, що мали профайл у мережі, підтримувати їхні сторінки у робочому режимі.

Реклама:

Головне сьогодні