Стартап пропонує віртуальну подругу, яка телефонуватиме та даруватиме подарунки

9
26 листопада 2013

Проект пропонує три опції . За 10 доларів на місяць з невидимою дівчиною можна буде інтерактивно спілкуватися по СМС, отримувати від неї автоматичні телефонні дзвінки, також присутня кнопка "екстреного спілкування", яка дозволяє включити активну імітацію присутності дівчини в потрібний момент. 

Також доступні прості подарунки, які можна показати як доказ існування подруги, пишуть Вести.ru.

За 30 доларів до вищеописаних функцій додається статус "невидимої дівчини" у Facebook, голосові листи, випадкові подарунки і записки. І, нарешті, за 50 доларів на місяць, до цього додасться можливість власноруч змінювати вигляд дівчини, самостійно написати історію свого кохання, отримувати телефонні дзвінки від живої дівчини і, до того ж, зникне реклама.

Реклама:

"Аудиторія може скористатися нашим сервісом у різних ситуаціях. Можливо, людина знаїодиться в гомосексуальних стосунках і намагається приховати це від батьків, імітуючи любовний зв'язок з дівчиною. Або, приміром, людина хоче уникнути романів, щоб сконцентруватися на роботі", - зазначив творець сервісу Метт Хоман.

Проект Invisible Girlfriend був розроблений командою з 10 осіб на конкурсі Startup Weekend всього за 54 години. Робота досягла успіху - творці виграли перше місце, отримавши 3 000 доларів.Реклама: